سامانه شناسایی و تشخیص چهره

این سامانه جهت شناسایی و کنترل تردد افراد، در سازمان ها، ادارات، بانک ها و ارگان هایی که به نوعی با امنیت سر و کار دارند طراحی شده است.

این سامانه با استفاده از به روزترین الگوریتم های بینایی ماشین و هوش مصنوعی قادر به تشخیص افراد در شرایط نوری مختلف و به صورت آنی ( Real Time ) است.

%0
دقت تشخیص چهره
0ms
سرعت شناسایی
0ms
سرعت تشخیص
0نفر
تعداد چهره

کاربردها

  • سیستم‌های حضور غیاب

  • کنترل کننده دسترسی به مکان‌های مختلف

  • تایید هویت دارندگان کارت‌های شناسایی

  • شناسایی مجرمین

  •  کنترل نامحسوس و ایجاد امنیت

  • تعیین جنسیت افراد

  • معاملات امن اینترنتی

  • شناسایی  افراد در فرودگاه، مترو و غیره

ویژگیها و قابلیت ها

تشخیص چهره زنده
تکنولوژیهای جدید برای تعیین هویت منحصر هر فرد، بر پایه روش های Biometric بنیـان نهـاده شده اند. که این روش ها، روشهای خودکـاری از بـازبینی و تـشخیص هویـت موجـودات زنـده در زمینـه ویژگیهای فیزیکی از وضعیت چهره و یا سایر رفتارهای افراد می باشند.
سيستم هاي تشخيص چهره مرسوم به راحتي مي توانند با قرار دادن تصوير شخص ديگري در مقابل دوربين، گمراه شوند. اما الگوريتم پیشنهادی در این سامانه تشخیص چهره مي تواند با تعيين اينکه آيا چهره موجود متعلق به شخصي واقعي است و يا صرفا يک عکس است، از اين شکاف امنيتي جلوگيري کند.
تشخیص سن و جنسیت
چهره انسان حاوی اطلاعات مهمی از قبیل جنسیت، نژاد، خلق‌وخوی و سن است. سن انسان، به‌عنوان یک صفت مهم شخصی، می‌تواند به‌طور مستقیم توسط الگوهای متمایز که از ظاهر صورت پدیدار می‌شوند، استنباط شود.
سامانه تشخیص چهره با قابلت تخمین سن فرد با استفاده از مرحله استخراج و انتخاب ویژگی‌ها و همچنین تکنیک یادگیری عمیق امکان تخمین سن از روی تصویر چهره را فراهم میسازد. بعلاوه در این سیستم  احساساتی مانند چهره خوشحال، ناراحت، متعجب، عصبانی، عادی، بیزار و چهره ترسیده و همچنین سن، از چهره تشخیص داده میشود.
تشخیص احساس
فناوری تشخیص چهره روز به روز پیشرفته‎تر می‌شود، تاجایی که این روزها این فناوری قادر است احساسات فرد را بخواند و رفتارهای مشکوک را تشخیص دهد بطوریکه توانایی ارزیابی وضعیت احساسی ما را نیز دارد.
در سامانه شناسایی چهره با قابلیت تشخیص احساس (Emotion Recognition)، امکان تشخیص ۷ احساس اصلی چهره را وجود دارد که شامل چهره خوشحال، ناراحت، متعجب، عصبانی، عادی، بیزار و چهره ترسیده می باشد. این تکنولوژی در امور تجاری کاربرد فراوانی دارد و می‎تواند به بازاریابی هدفمند و تبلیغات، مدیریت کسب و کار کمک زیادی بکند.

ویژگیهای متمایز

منعطف در مقابل حالت و نحوه قرار گرفتن تصوير

دراین سیستم سر مي تواند حداکثر تا ۱۵ درجه در هر جهت انحراف داشته باشد.

مقاوم در برابر شرایط نوری متغیر

آشکار سازی و نشخیص چهره به صورت بلادرنگ در شرایط مقاوم نسبت به شرایط مختلف نوری در فضاهای آزاد و بسته

سرعت شناسایی بالا

شناسایی و وتشخیص چهره بصورت بلادرنگ و با سرعت بالا به دلیل قرار گیری تمامی الگوها در حافظه قبل از شناسایی

پردازش همزمان چندين چهره

تشخيص سريع و دقيق چندين چهره در تصاوير زنده ويدئويي و تصاوير بدون حرکت و ثابت

برخی مشتریان احتمالی ما